نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک

پنج نکته برای نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک ایمن ترین دستگاه آسانسور خانگی و قابل اطمینان ترین آسانسور  در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی و زلزله  می باشد .

نصب آسانسور هیدرولیک به هی وجه فضای منزل شما را دچار تغییر و تحول آزار دهنده ای نمیکند .

مجموعه آلپای در دهه گذشته برای جلب اعتماد هر چه بیشتر شما مشتریان محترم ، اقدام به نصب و تعمیر انواع آسانسور مسکونی هیدرولیک در شرکت خود کرده است .

امروز در این صفحه به بررسی اجمالی در مورد انواع آسانسور های مسکونی هیدرولیک موجود در بازار می پردازیم .

این مهم جهت رفاه حال شما عزیزان انجام گرفته است .

امید است که با مطالعه این مقاله بتوانید به آنچه که در فکر دارید برسید .

برای اطمینان از اینکه آسانسور هیدرولیک شما از موارد ایمنی پیروی می کند و به درستی کار می کند ، برای نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک از این نکات پیروی کنید .

  1. حفر گودال و نقاط فرود کابین : اولین قدم در نصب آسانسور هیدرولیکی ایجاد گودال است. یک گودال باید در پایین طبقات خانه ، پایین ترین پلهو یا  زیرزمین خانه حفر شود. پس از حفر گودال ، باید سوراخ اضافی حفر شود تا استوانه پیستون را در آن قرار گیرد. پس از حفر ، تقویت سوراخ گودال و استوانه ، معمولاً با بتن صورت می گیرد .
  2. مونتاژ فرودها : فرودها با برش سوراخ هایی در دیوارها ایجاد می شوند که باعث توقف آسانسور می شود . فرود باید بنا به دلایل ایمنی تا زمان کامل شدن نصب ، مانع بارگیری شود .
  3. ساخت ایستگاه آسانسور : آسانسور می تواند به صورت نمابر ساخته شود ، یعنی آن را در خارج از خانه ساخته و در یک قطعه نصب کند . در روش دوم پس از ساخته شدن آسانسور ، می توانید سیلندر ، پیستون و پمپ را نصب کنید .  پمپ یا در گودال یا اتاق ماشین جداگانه نصب می شود و پس از مونتاژ آن به پیستون متحرک وصل می شود .
  4. ایمن سازی موتور آسانسور : پس از برپایی پیست و پمپ به پیستون متصل شده ، زمان آن است که موتور آسانسور را ایمن کرده و بازوی قدرت هیدرولیک را وصل کنید.  برای تأمین برق باید از اتصالات برق مطمئن شوید ، روغن هیدرولیک اضافه شده به مخزن سیال و لوله کشی بین جک آسانسور و واحد برق ریخته می شود  .
  5. به دلایل ایمنی باید درهای بسته و قفل شود ، آب و هواکنترل شود ، همچنین چراغ اضطراری و ارتباطات و دتکتورهای دود نصب شود .

پس از اتمام این مراحل ، آسانسور مسکونی هیدرولیک آماده اجرا می باشد  .

نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک کار آسانی نیست. و پیمانکاران به شما در نصب آسانسور کمک می کنند. تولید کنندگان آسانسور مسکونی دارای شبکه های خدمات و نصب گسترده ای در سراسر ایران هستند که  جدید ترین مدل های مسکونی هیدرولیکی را در اختیار شما قرار دهند و با ضمانت های گسترده ای که دارند شما  با خیال راحت و با اطمینان آن را خریداری و نصب کنید .

 هیچ شرکت دیگری وجود ندارد که بتواند همه این موارد را به شما ارائه دهد .

مقاله ما در این نقطه به پایان رسید .

امیدواریم که کمک شایانی جهت برطرف کردن نیاز شما در این تارنمای اینترنتی کرده باشیم .

اگر در این صفحه پاسخ سوال خود را نیافته اید و یا برای نصب آسانسور نیاز به مشاوره دارید ؛ با ما تماس بگیرید .

مجموعه آلپای با نیروی جوان در اهداف بلند مدت خود در نظر دارد تا بهترین شرکت آسانسور ایرانی باشد .

برای حمایت از ما کافیست این مجموعه را به باقی دوستان خود معرفی کنید .

اعتماد شما سرمایه ماست

فهرست مطلب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
Call Now Button