آیا بیمه آسانسور اجباری است؟

بیمه آسانسور و اجباری بودن آن همواره یکی از سوالات رایج مشتریان بوده است. بارها این سوال مطرح شده که “آیا بیمه آسانسور اجباری است؟”. در این بخش تصمیم گرفتیم تا به این سوال مهم پاسخ دهیم پس با ما همراه باشید.

آسانسورهای موجود در ساختمان‌های چند طبقه در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر چند که امروزه ایمنی آسانسورها افزایش یافته است اما احتمال بروز حوادث و خسارات مختلف جانی و مالی نیز وجود دارد. در چنین مواقعی بهتر است آسانسور دارای بیمه نامه باشد.

در حقیقت باید گفت که بیمه آسانسور اجباری نیست اما در صورتی که آسانسور فاقد بیمه باشد و دچار حادثه شود تمامی خسارات و جبران آنها بر عهده مدیریت ساختمان است. بنابراین مدیریت ساختمان حتما باید توجه زیادی به مساله بیمه آسانسورها داشته باشد. هر چند که هیچ الزام قانونی در این مورد مطرح نیست.

شرکت آسانسور آلپای تمامی آسانسورهای نصب شده توسط تیم متخصص خود را بیمه می‌کند. بنابراین اگر نصب و راه اندازی آسانسور شما توسط شرکت آلپای انجام شود دیگر لزومی ندارد نگران بیمه نامه آن باشید.

نظرات و یا سوالات خود را در ارتباط با این مطلب در پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید. همچنین جهت دریافت مشاوره در زمینه بیمه آسانسور می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فهرست مطلب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
Call Now Button