توضیحات پروژه

امروز قصد داریم تا به بررسی یکی از نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت آلپای در شهر اصفهان بپردازیم. نصب این آسانسور شیشه‌ای هیدرولیکی در سال ۱۳۹۴ در لابی هتل پیروزی اصفهان انجام شد. این آسانسور در ۲ طبقه یا ۲ توقف، طبقه پایین و رستوران را به طبقه بالا یعنی لابی هتل متصل می‌کند و دارای ظرفیت ۶ تا ۸ نفر است.

آسانسور شیشه ای هیدرولیک هتل پیروزی اصفهان

مدل نصب این آسانسور هیدرولیک به صورت دایرکت و یا جک از زیر است که با عناوین یک به یک و مستقیم نیز شناخته می‌شود. آسانسور نصب شده در لابی هتل پیروزی اصفهان دارای دو درب است. یک درب ورودی در یک طبقه از یک سمت و ورودی یا خروجی دیگر در سمت دوم کابین قرار گرفته است. درب‌های این آسانسور به صورت شیشه‌ای و داخل فریم استیل کار شده است. این پروژه با همکاری یک تیم ۴ نفره در مدت ۱۵ روز کاری به اتمام رسید. برند پاور و جک این آسانسور GMV ایتالیا بوده که مراحل ساخت و مونتاژ آنها نیز در ایتالیا انجام شده است.

هتل پیروزی اصفهان آسانسور هیدرولیکی

در صورتی که تصمیم دارید در مکان‌هایی مانند هتل‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و حتی ساختمان‌های مسکونی قدیمی آسانسور نصب کنید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. متخصصین شرکت آسانسوری آلپای ضمن ارائه مشاوره به شما در زمینه نصب آسانسور، اطلاعات مفیدی در مورد قیمت روز نصب آسانسورهای هیدرولیک در اختیار شما قرار می‌دهند.