توضیحات پروژه

در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از پروژه‌های شرکت آلپای آپ آشنا کنیم. این مورد مربوط به آسانسور کششی در دو طبقه در فرودگاه شهید هاشمی نژاد شهر مشهد است. این آسانسور در سالن پروازهای ورودی فرودگاه نصب شده که در سمت راست سالن قابل مشاهده است.

آسانسور کششی شیشه ای در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

 

آسانسور کششی نصب شده در فرودگاه شهید هاشمی نژاد به صورت شیشه‌ای کار شده و به همین دلیل از نمای زیبایی برخوردار است. اصولا برای ساخت آسانسورهای شیشه‌ای از لمینت استفاده می‌شود. لمینت شیشه سکوریت دوبل شده است. این نوع از شیشه‌ها نشکن هستند و خش بر نمی‌دارند.

در صورتی که لمینت در اثر اصابت ضربه شدید دچار شکستگی شود، فرو نمی‌ریزد. به همین دلیل این شیشه‌ها خطری ایجاد نمی‌کنند. این نوع از شیشه‌های مستحکم و دوبل شده کاربرد گسترده‌ای در پاساژها و نرده‌های شیشه‌ای دارند. این پروژه با همکاری ۴ نفر و در طول ۳ ماه در سال ۱۳۹۲ انجام شد. آسانسور مذکور دارای ظرفیت ۶ تا ۸ نفر است.

آسانسور با درب شیشه‌ای فرودگاه هاشمی نژادآسانسورهای کششی ماهانه نیاز به سرویس و نگهداری دارند. طی عملیات سرویس و نگهداری عملکرد تمامی قطعات آسانسور توسط سرویسکار مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت وجود هر گونه اشکال در عملکرد قطعات اقدام لازم جهت تعمیر یا تعویض صورت می‌گیرد.

برای کسب مشاوره در زمینه نصب آسانسور در فضاهای پرترددی مانند فرودگاه و آگاهی از آخرین قیمت‌ها می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.