خدمات - آسانسور آلپای

خدمات

ما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

خدماتی که ارائه می کنیم

بازدید و مشاوره رایگان حضوری و تلفنی

اولین گام تماس شما با همکاران ماست. اینکه بدانیم دقیقا چه می خواهید مسیر را کوتاه می کند. بعد از تماس تمامی نکات لازم و ضروری را ارائه می کنیم. پس از دریافت مشاوره کارشناسان برای بازدید حضوری مراجعه می کنند.

تخریب و ایجاد فضای مناسب نصب آسانسور

آیا فضایی برای نصب آسانسور ندارید؟ نگران این موضوع نباشید تیم پیمانکاری ما جهت تخریب و ایجاد فضای مناسب برای نصب آسانسور پس از انجام بررسی های لازم در بهترین و کمترین زمان ممکن اقدام میکنند.

نصب آسانسور و یا بالابر خانگی

این مرحله توسط تیم متخصص اجرا و نهایی می گردد و پس از اتمام کار توسط تیم ناظر آلپای کنترل نهایی روی دستگاه صورت می پذیرد و برای تحویل به مشتری آماده می شود. نصب آسانسور مهم ترین قسمت کار است.

گارانتی و نگهداری محصول

مدت زمان گارانتی بسته به نوع محصول از 12 ماه تا 30 ماه متغیر است. سرویس آسانسور به صورت ماهیانه و مرتب در تایم از قبل تعیین شده توسط تیم سرویس صورت می پذیرد. سرویس آسانسور در هر پروژه اهمیت زیادی دارد.

برندها

اسکرول به بالا Call Now Button