درباره ما

به فضای کاری ما خوش آمدید

اینکه تا الان چه مسیری را پیموده ایم. چه اهدافی داشتیم و در چه مسیری قرار داریم از جمله مواردی است که در این برگه میبینید. هدف ما رسیدن به رتبه یک آسانسور هیدرولیک ایران با بالا بردن کیفیت و کسب رضایت مشتری است.

ماموریت و چشم انداز

مهندس وحید واثق مدیر عامل آلپای لیفت

نزدیک به ده سال از تاسیس آلپای می گذرد. تخصص ما آسانسورهای هیدرولیک خانگی است. مجموعه ای پرتلاش و با انگیزه با همکارانی حرفه ای و متخصص همواره به دنبال ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان خود. انطباق معماری محصولات شرکت با آخرین تکنولوژی های روز دنیا- توسعه محصول بر اساس متدولوژی های روز عرصه ساختمان و در عین حال ارائه محصولی باکیفیت و متناسب با نیازهای بازار آسانسور همواره یکی از برنامه های راهبردی آلپای در طول سالیان گذشته بوده است.
به عبارتی دیگر در کنار توجه به نیازهای جاری مشتریان- نگاه مستمر به تغییر و تحولات محصولات در کلان مساله و بررسی و پیگیری روند تغییرات سریع در کسب و کار صنعت آسانسور به جهت پیشرفت اصلی ترین راهبردهای این شرکت می باشند. هیچگاه از وضع موجود راضی نشده و به نتایج حاصله قناعت نکرده ایم مغرور هم نمی شویم چرا که می دانیم هنوز راه زیادی در پیش رو داریم.

وحید واثق مدیر عامل

پروژه های انجام شده
پروژه های در دست اقدام
مشتریان وفادار آلپای
استان های فعال

ارزش های اصلی ما

تمرکز بر اهداف اصلی شرکت

اهداف هر سازمانی نقطه عطف و قدرت آن در بازار است. تخصص اصلی ما طراحی و نصب آسانسورهایی با سیستم هیدرولیک است و بدنبال کسب بهترین جایگاه در این مسیر هستیم.

استانداردهای بالا

کیفیت و امنیت رابطه مستقیم دارند. تلفیق این دو ارزش استاندارد بالایی را به ارمغان می آورد. همواره به خود یادآور می شویم تا از این ارزش مهم کوتاه نیاییم.

رضایت مشتری

این ارزش متاسفانه تبدیل به یک شعار شده است. مسلما مشتری یکی از بزرگترین رسانه های تبلیغاتی کسب و کارها است. ما به طور مستمر می کوشیم رضایت مشتریان را در بالاترین سطح حفظ کنیم.

اهداف درون سازمانی

توسعه شخصیت و قابلیت و ایجاد همبستگی درون گروهی برای کسب نتایج بالا- به وجود آوردن محیطی سازنده برای انجام کار- تمایل شدید به اقدام- بهبود مستمر- نوآوری و تمرکز بر خواسته های مشتری اهداف درون سازمانی ما هستند.

آخرین نمونه کارهای ما

آسانسور هیدرولیک در دانشگاه تهران

نصب آسانسور هیدرولیک در دانشگاه تهران

آسانسور هیدرولیک جک از کنار در سالن اصلی دانشکده فیزیک دانشگاه تهران کیفیت درجه یک برند gmv ایتالیا سال پروژه 1395 تزیینات کابین تمام استیل ...
بخوانید
آسانسور هیدرولیک شیشه ای در چشمی پله

نصب آسانسور هیدرولیک شیشه ای در چشمی پله

آسانسور هیدرولیک کیفیت درجه یک برند gmv ایتالیا کاملا شیشه ای سال پروژه 1394 تزئینات کابین شیشه و استیل دارای درب شیشه ای مدت زمان ...
بخوانید
آسانسور هیدرولیک خانگی در فدائیان اسلام

نصب آسانسور خانگی در فدائیان اسلام

آسانسور خانگی یا هوم لیفت برای 4 توقف هوم لیفت هیدرولیکی نصب به صورت اکسپوز یا خارج از ساختمان مدت زمان نصب 15 روز کاری
بخوانید
نصب بالابر هیدرولیکی در یک مغازه توسط آلپای آپ

نصب بالابر در واحد تجاری دوبلکس

نصب بالابر شیشه ای سازه کاور برای یک واحد تجاری دوبلکس یکی دیگر از نمونه کارهای آسانسور آلپای است. بری تزیین این بالابر هیدرولیکی از ...
بخوانید
نصب آسانسور خانگی در فشم

نصب آسانسور در فشم

آسانسور خانگی هیدرولیکی جک از زیر شیشه ای نیم گرد کار شده در وسط خانه تریبلکس ظرفیت 4 نفر سال پروژه 1394 مدت زمان اجرای ...
بخوانید
آسانسور در برج باران

نصب آسانسور در برج باران

بخوانید
به بالای صفحه بردن
Call Now Button