درباره ما - آسانسور آلپای

درباره ما

به فضای کاری ما خوش آمدید

اینکه تا الان چه مسیری را پیموده ایم. چه اهدافی داشتیم و در چه مسیری قرار داریم از جمله مواردی است که در این برگه میبینید. هدف ما رسیدن به رتبه یک آسانسور هیدرولیک ایران با بالا بردن کیفیت و کسب رضایت مشتری است.

ماموریت و چشم انداز

مدیرعامل آلپای آپ

نزدیک به ده سال از تاسیس آلپای می گذرد. تخصص ما آسانسورهای هیدرولیک خانگی است. مجموعه ای پرتلاش و با انگیزه با همکارانی حرفه ای و متخصص همواره به دنبال ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان خود. انطباق معماری محصولات شرکت با آخرین تکنولوژی های روز دنیا- توسعه محصول بر اساس متدولوژی های روز عرصه ساختمان و در عین حال ارائه محصولی باکیفیت و متناسب با نیازهای بازار آسانسور همواره یکی از برنامه های راهبردی آلپای در طول سالیان گذشته بوده است.
به عبارتی دیگر در کنار توجه به نیازهای جاری مشتریان- نگاه مستمر به تغییر و تحولات محصولات در کلان مساله و بررسی و پیگیری روند تغییرات سریع در کسب و کار صنعت آسانسور به جهت پیشرفت اصلی ترین راهبردهای این شرکت می باشند. هیچگاه از وضع موجود راضی نشده و به نتایج حاصله قناعت نکرده ایم مغرور هم نمی شویم چرا که می دانیم هنوز راه زیادی در پیش رو داریم.

وحید واثق مدیر عامل

پروژه های انجام شده
پروژه های در دست اقدام
مشتریان وفادار آلپای
استان های فعال

ارزش های اصلی ما

تمرکز بر اهداف اصلی شرکت

اهداف هر سازمانی نقطه عطف و قدرت آن در بازار است. تخصص اصلی ما طراحی و نصب آسانسورهایی با سیستم هیدرولیک است و بدنبال کسب بهترین جایگاه در این مسیر هستیم.

استانداردهای بالا

کیفیت و امنیت رابطه مستقیم دارند. تلفیق این دو ارزش استاندارد بالایی را به ارمغان می آورد. همواره به خود یادآور می شویم تا از این ارزش مهم کوتاه نیاییم.

رضایت مشتری

این ارزش متاسفانه تبدیل به یک شعار شده است. مسلما مشتری یکی از بزرگترین رسانه های تبلیغاتی کسب و کارها است. ما به طور مستمر می کوشیم رضایت مشتریان را در بالاترین سطح حفظ کنیم.

اهداف درون سازمانی

توسعه شخصیت و قابلیت و ایجاد همبستگی درون گروهی برای کسب نتایج بالا- به وجود آوردن محیطی سازنده برای انجام کار- تمایل شدید به اقدام- بهبود مستمر- نوآوری و تمرکز بر خواسته های مشتری اهداف درون سازمانی ما هستند.

آخرین نمونه کارهای ما

نصب آسانسور در فشم

بخوانید

نصب آسانسور در برج باران

بخوانید

نصب آسانسور در شهرک گلستان

بخوانید

نصب آسانسور در دماوند

شرکت آسانسور آلپای دارای نمونه کارهای زیادی است که از جمله آنها می‌توان به نصب آسانسور در دماوند اشاره کرد. این کار از نوع هوم …

بخوانید

نصب آسانسور در یوسف آباد

نصب آسانسور هیدرولیک از نما در یوسف آباد تهران یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت آسانسور آلپای است. این پروژه مربوط به سال ۱۳۹۵، دارای …

بخوانید
دومین تصور آسانسور هیدرولیک آجودانیه توسط آلپای آپ

نصب آسانسور در آجودانیه

یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت آلپای پروژه نصب و راه‌اندازی آسانسور هیدرولیکی شیشه ای از نما یا اکسپوز در محله آجودانیه …

بخوانید
اسکرول به بالا